• BRIGÁDA - v piatok 28.9.2018

ĎAKUJEME VŠETKÝM ZÚČASTNENÝM RODIČOM ZA KUS VYKONANEJ PRÁCE.

• ZBER MOBILOV : do 16.11.2018 prebieha v MŠ zber starých mobilov. Získame za to body, ktoré si vymeníme za učebné pomôcky.
  • ŠKOLNÉ : od januára 2015 je poplatok za školné 5.- €. Predškoláci tento poplatok neplatia.

• RECYKLOHRY

ZBIERAME:

• elektroodpad - (napr: staré rádio, magnetofón, mikrovlnka, fén, televízor, kulma, kalkulačka, rýchlovarná kanvica, vŕtačka... )

• použité batérie

• cartridge a tonery

• mobily

• papier - len časopisy, letáky...  ( kartóny nie)

• Sme súčasťou najväčšieho environmentálneho projektu na Slovensku, ktorý má záštitu Ministerstva životného prostredia Slovenskej republiky. Patríme ku školám, ktoré vedia, aké je dôležité triediť nielen plast a papier, ale aj elektroodpad a batérie. Priamo v budove MŠ máme zberné nádoby na: drobný elektroodpad, použité batéria aj cartridge a tonery. Aj Vy občania obce Ivachnová môžete doniesť do zberu tento odpad, ktorý odovzdávame na ďalšie spracovanie a získame za to body, ktoré si vymeníme za učebné pomôcky.
  • Na začiatku školského roka (2018-19) sme získali: 3x plastelína 4x veľké fixky 20x lepidlo v tyčinke
  • raz za 3 mesiace realizujeme zber papiera

Uvítame papier nielen od rodičov, ale aj od občanov obce. - v poslednom zbere sme odovzdali 184kg papiera, ktorý sme vymenili za hygienické vreckovky, servítky a kuchynské utierky.

Adresa:
MŠ Ivachnová 7